Çetmen Mobilya Teslimatı Yapılmayan Yatak Odası Parçaları

Özgür Özgür29 Ağustos 09:31

Balıkesir Edremit Akçay Çetmen mağazanızdan 2 Ağustos tarihinde yatak odası takımı satın aldım. Ödemesini peşin yaptım. Ürün teslimi 11 Ağustos itibariyle tamamlanması gerekiyordu fakat iki parçası teslim edildi kalan parçalar teslim edilmedi. 28 Ağustos dendi yine teslim edilmedi. Mağazayı aradığımda kesin bir bilgi verilmiyor teslimat tarihi ile ilgili. Ben bu ürünü satın aldığımda yazlıkçı olduğumu ürünün zamanında teslim edilmesi konusunda mağazada satış yapan yetkiliyle teyitleşmiştim.

İstanbul'a için dönmem gerekiyor teslimatı bekliyorum çok mağdur edildim. En son dün müşteri hizmetlerinizi arayıp şikayetimi dile getirdim mutlak suretle dönüş yaparız dediler yapmadılar. Çetmen markasını kurumsal diye tercih etmiştim yanlış yapmışım güvenilmez bir markasınız. Kurumsal bir şirkette muhatap bulamıyorum. Mailime fatura gönderilmedi bu da yasal değil. Ürünlerim 31 Ağustos Pazartesi günü teslim edilmezse Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapıp markanızdan şikayetçi olacağımı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 29 Ağustos 11:52

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler