sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Çetmen Mobilya Sorumsuz, İlgisiz Bir Firma

Nisa Nisa04 Eylül 14:11

13 Temmuz 'da  Çetmen Balıkesir Edremit şubesinden 17.750 TL tutarında koltuk takımı yemek masası ve sandalyeleri gardırop başlık yatak ve karyola ürünlerini aldık 18 ağustosta düğünüm vardı. Bana 13 Ağustos'ta teslim edeceklerini söylediler bizde güvenip paramızın tamamını nakit olarak verdik. Tarih geldiğine hala ürünler gelmemişti daha sonra 15 Ağustos'ta yemek masası sandalyeler yok. Gardırop ve yatak geldi. Diğerlerinin ne zaman geleceği ise asla belli değildi bizim de düğünümüz 18' inde olduğu için sağ olsunlar bize idarelik başlık ve karyola veriler ki yatacak bir yerimiz olsun. (çok düşünceliler gerçekten)

Daha sonra düğünün ertesi günü balayına gittik. Her gün aramaya devam ettik her seferinde cuma gelecek dediler bugün 50 gün oldu eşim her gün mağazaya gitti. Telefonla aradı elde olan hiçbir şey yoktu. Artık dün kendi kamyonetimizle mağazaya gidip orada olan ürünleri almaya karar verdik. Mağaza içerisinde bağırıp çağırdık çünkü artık sabrımız kalmadı ama o kadar alışmışlar ki haklısınız demekten başka bir şey yapmadılar. 

Hala bize şu gün gelecek gibi vaatlerde bulundular. Bizde idarelik koltuk gönderin o zaman dedik tamam cumartesi yollayacağız dediler. Daha sonra eve gittik ve asla güvenimiz kalmamıştı bugün tekrar kendi kamyonetimizle mağazaya gittik. Orada bulunan başka ürünleri yükleyip evimize getirdik. Fabrikaları batmış ve bunları vatandaşlardan saklıyorlar.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 04 Eylül 14:14

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler