07 Eylül
#12565566

Çetmen Mobilya Müşterisini Muzdarip Etti

2018 Eylül ayında yatak odası, oturma odası, yemek masası grubunu Çetmen'den aldım. Aldığım ürünlerin geç gelmesi ve gelenlerin arızalı olanlarının değişimi, tamiri derken şimdi de aldığım eldora model salon takımının renginde meydana gelen renk değişiminden ötürü 2019 yılı mayıs ayında Uşak ilinde kontrole geldiler dönüş yapacaklarını söylemekle birlikte oda içerisindeki ürünün güneşten ötürü renginin değişmiş olabileceğini ima ederek gittiler. Zaman sonra uşaktan Ankara iline taşındım, ilk evdeki alan darlığından dolayı kurdurmadığım yemek masasının kurulumu ve renk atma sorunundan ötürü birkaç defa aramamdan sonra Ankara ilinde de gelip Uşak'taki rutin kontrolü yaparak alalı 1 yıl olmayan üründeki renk değişiminin güneşten olabileceğini ima ederek gittiler.


03.09.2019 günü masa kurulumu için 07.09.2019 tarihinde geleceklerinin söylemelerine rağmen sabahtan beri bekliyorum ancak ne gelen var ne giden. 1 hafta önceden yaptıkları planlamayı bile uygulamakta sorun yaşayan tamamen sorunlu bir firma, çözüm odaklı bir misyonları ve vizyonları dahi yok. Sayın sevgili Çetmen acaba salon takımımdaki kalitesiz kumaşınızı oda içerisinde güneşte kalmış bahanesine bağlamakla avunmayı bir kenara bırakıp sorunu çözecek misiniz yoksa akredite bir firmadan eksper çağırıp kalitesiz kumaşınıza dair raporla Tüketici Hakları'na mı başvurayım.


1 sene dahi oturup kullanamadığım, oda içerisindeki koltukların güneşten ötürü renginin kırmızı çalmasını fazla güneşte kalma argümanı ile aldatmaya kalkmayınız artık. Yemek masamı da bir an önce kurarsanız kullanabilmeyi umut ediyorum. Müşteri geçmişime bakarak beni ne kadar mağdur ettiğinizi görebilirsiniz, kaç defa aradığımı, sorunlarımı bildirdiğimi, kaç defa sorunlarla alakalı kayıt oluşturduğuma bir bakın ve insafa gelin artık ve beni daha fazla mağdur etmeyin.

Mükremin Mükremin 486 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mükremin11 Eylül

    Evet aynen evin içerisinde odada duran koltuklar güneşte kalmış dediler. Kesinlikle en ufak bir şey almayın, kapısından bile geçmeyin

  • Çetmen Mobilya Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

Ziyaretçi Yorumları