Çetmen Mobilya Kötü Bir Firma

Ümit Ümit24 Ağustos 13:13

Ben bu firmadan temmuz ayının 25 de İzmir Buca'daki şubelerinden yatak odası takımı ve TV ünitesi aldım aldığım gün bana dediler ki elimizde şu an yok ağustos ayının ortasında teslim edeceğiz dediler ağustos ayı geldi ortası geldi bırakın teslim edilmeyi mobilya daha üretilmemiş bile.

Bana dalga geçer gibi şöyle bir mesaj attılar ( 'Sayın ümit k** Çetmen�den almış olduğunuz ürünlerin teslimatı 11/08/2020 tarihinde, yapılacaktır. Kabul ediyorsanız Çetmen'e istemiyorsanız çetmenh yazıp 6235 ye ücretsiz mesaj atabilirsiniz. ' B001) o gün mobilya gelmeyince aradım tekrar mobilyanın üretilmediği ve mesajın yanlış atıldığını söylüyorlar. Ben ürünü almayacağımı iade edeceğimi söylediğimde edemezsiniz ederseniz de ücret ödeyeceksiniz diyorlar. Buradan söylüyorum ben o ürünü gelse bile teslim almayacağım sizde verebiliyorsanız verin. Bu konuyla ilgili zaten CİMER'e de yazdım gerekirse Savcılığa gidip  bildireceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 24 Ağustos 13:16

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Melom 17 Eylül 17:49  

    Aynı şeyi bize de yapıyorlar yasal olmayan yollardan sözleşme uygulamaya calişiyorlar, iade almayıp parayı istiyorlar CİMER, tüketici hakem, mahkeme ne gerekiyorsa yapacağız her turlu hukuki yola başvuracagiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler