02 Ağustos 2014

Çetmen Mağazaları Montaj İçin Gelmedi

Bugün 26 Temmuz 2014 cumartesi ve 2 gün sonra bayram. Dün koltuklarımız geldi, bugün de montaj için adam göndereceklerini söylediler. Dün koltuk ve montajın yapılıp biteceğini söylemelerine rağmen montajı bugüne ertelediler. Sabahtan beri bekledik ve gelmediler, halıcıların gelip kuracağını söylediler ancak halıcılar 21:00 sularında gelip bizim bir bilgimiz yok deyip geri döndüler.


Ayrıca ne koltuklar gelirken ne montaj için asla geliş saatlerini net vermiyorlar. Yarın pazar, öbürgün bayram ve bizi mağdur durumda bıraktılar evde heryer heryerde. 1 aydır bekliyoruz geçen hafta getirmeleri gerekirken bugüne attılar ve bugünde bunu yaptılar. Bir daha asla Çetmen'e güvenmem, hiç birşey satın almam.

Gökçen 2.059 Okunma

Cevaplar

  • Çetmen Mobilya Temsilcisi20 Şubat 2015

    Sayın müşterimiz, 10/08/2014 tarihinde şikayetiniz giderilmiştir. Çetmen Mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Çetmen Müşteri Hizmetleri

  • Gökçen05 Ağustos 2014

    Mallari iade ettik, 100 lira karttan çekilmişti banka aracılığıyla ödeme emrini vereceklerini söylediler henüz ondanda bir haber yok. Şikayete bir karşılıkta verilmedi bunun üzerine malları iade ettik zaten.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön