29 Temmuz 2015

Çetmen Mağazaları Çalışanlarının Saygısızlığı!

Aydın mağazanızdan 2011-2012 yıllarında bir gardırop aldım (boyu 2,45 mt- ve peşin para vererek ödedim. Tam olarak tarihi anımsayamadım). Ev taşıma sırasın da gardırop içinde bulunan elbise askı boru bağlantısı olan plastik filanşları kaybolmuştur. Bu yüzden bu askı borularını kullanamamaktayım.


Gardırop 2 kapılı kızaklı bir tarafı aynalı olan dolaptır.
Aydın mağazanıza giderek durumu mu anlattım ve bu parçanın nereden bulabileceğimi sordum. Nereden temin edebilirim ya da bu parçaya uygun bir parça önerisi bulunabilir misiniz diyerek yardımcı olmalarını istedim ancak orada ki personeliniz neredeyse beni dövecekti! Bu kadar bir saygısızlıkla karşılaşmadım!

S.ercan 663 Okunma

Cevaplar

  • S.ercan18 Eylül 2015

    böyle bir umursamazlık görmedim. artık çetmen ürünleri bedava verse yine de almam. müşteriye gösterilen ilgi alaka sıfır, gERİ dönüşüm sıfır. çetmen ürünleri alacak kişileri uyarı olsun bu lütfen... .

  • S.ercan19 Ağustos 2015

    Merhaba, sizlerden bir m. Temsilcisi ile görüşmemizde Aydın mağazanızın sorumlusunun beni aratacağınızı söylemiştiniz ama kimse aranmadı (2012-salih ercan olarak belge düzenlenmiş)

  • Çetmen Mobilya Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Sayın müşterimiz, 29/07/2015 tarihinde bildirmiş olduğunuz şikayet, ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Çetmen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön