23 Eylül 2013

Çetmen Mağazaları'ndan Aldığım Ürün Kirli Geldi!

Ürün son derece kirli üzerinde ayak ile basılmış, orta bacaklarından biri kırık ve diğer bacaklarında çizik sıyrıklar içinde adeta 2. el eşya şeklinde geldi firmayı aradığımda görevli biz onu kumaş temizleyici ile temizleriz çizikleri kapatırız dedi. Bende 0 parası verdiğimi ve yenisi ile değiştirmeleri gerektiğini söyledim.

Tartışma sonucu müdür devreye girdi aynı şeyleri onada söyledim. Kendisi sizin yapmadığınızı nereden bileceğiz ürünü niye iyice incelemeden aldınız gibi ifadeler kullandı. Sonunda teknik bir ekip geldi ürünün iade edilmiş ürün ile karıştığını söyleyip değiştirdiler. Yeni üründe kol kısmında 1 parmak girecek büyüklükte delikle geldi. Teslim eden görevli kol değişecek dedi gitti. Çetmen Mağazaları'ndan şikayetçiyim.

Harun 161 Okunma

Cevaplar

  • Harun12 Şubat 2015

    Bu arada 6/10/2013 deki mesaj a yeni cevap verdiğiniz içinde kurumsal yapınızı takdir ediyor müşterilerinize Allah tan Sabır diliyorum

  • Harun12 Şubat 2015

    bir şeyin giderildiği yok sayın çetmen mağzaları koltukta bulunan parmak girebilecek büyüklükteki delik hala duruyor. Gerci sizin mağazadaki arkadaşlar teslim alırken baksaydınız sizin yapmadığınızı nereden bilelim derler gene... .Tabi biz yeni aldığımız koltukları hemen deleriz adettir bizde... .

  • Çetmen Mağazaları Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın müşterimiz, 06/10/2013. tarihinde şikayetiniz giderilmiştir. Çetmen Mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Çetmen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön