09 Eylül

Çetmen Mağazaları Yeter Artık!

İzmir Kısıkköy mağazasından aldığım Aytası yatak odası takımının karyolası (gıcırtı yaptığı ve eski üretilen karyola gönderildiği için yeni üretilen karyola gönderilecekti.) ve Siemens bulaşık makinem yazın başında (11 haziranda) almama rağmen yaz bitti hala gelmedi mağazadan kimse ilgilenmiyor döneceğiz deyip dönülmüyor 9 Eylül'de kesin geliyordu yüzde yüz kesindi ürünü sabahtan beri evde bekliyorum günüm zehir oldu yok mu bu firmada müşteriye değer veren tek bir kişi?

Burcu 1.395 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 31 Ekim

  11 Haziran'da İzmir Kısıkköy şubenizden aldığım Aytaşı yatak odası takımının karyolasındaki gıcırtıdan dolayı tam 5 aydır mağdurum. Ürün bir kez tamamen değiştirildi şikayet devam ediyor defalarca servis geldi makaslar değiştirildi sonuç yok hala devam ediyor en son çetmen servisi biz anlamadık deyip gidince konforun servisinden iki adam geldi Allah Allah makasını değiştirelim deyip gittiler makas siparişi verildi 1 aydır ses soluk yok ben makas değişse de olacağını artık düşünmüyorum bu karyolanın aynı fiyatta başka karyolayla değiştirilmesini talep ediyorum 5 aydır oyalanıyorum ve 5 aydır uyku uyuyamiyorum eşim polis ve nöbetten dönünce uyuyamıyor bile bu kadar mağdur etmeye hakkınız var mi? Ben artık servis gönderilmesini istemiyorum daha fazla beklemekte istemiyorum. Siz bu ürünle 1 hafta bile uyuyamazsınız. Empati kurup ivedilikle geri dönüş yapmanızı bekliyorum. Fazlasıyla mağduruz

 • Burcu 30 Ekim

  Bölge müdürüne mi ileteceksiniz şikayetimi ne gerekiyorsa yapın yoksa ben artık hukuki yollardan arayacağım hakkımı 5 aydır oyalamıyorum ve 5 aydır parasını verdiğim halde uyku uyuyamiyorum 5 aydır mutsuz uyuyup mutsuz uyanıyorum ve bunun karşılığında bir de para verdim.

 • Burcu 30 Ekim

  11 Haziran 'da aldığım Aytaşı yatak odası takımının karyolasindaki problemi 5 aydır çözemediğiniz için sizi gerçekten tebrik ediyorum ya benim mağduriyetimi bu hafta sonuna kadar çözün ya da alın ürününuzle siz yatın bakalım 1 hafta tahammül edebilecek mısınız bu sese. Gerçekten hep incelikle yazardım ama 5 ay ya 5 ay bana artık servis gibi oyalayıcı şeylerde yollamayın aynı fiyatta başka ürünle değiştirin benim karyolamı eğer bu hafta sonuna kadar olmuyorsa. Artık görünce tiksinmeye başladım ürünü çünkü. Yerde yatınca daha rahat uyursunuz şikayetim o boyutta çünkü 5 aydır ben buna katlanıyorum 5 sene sonra mi düzelecek?

 • Burcu 08 Ekim

  Ben artık şikayet yazmaktan yoruldum ama sorunum hala çözülmüyor. 11 Haziran da aldığım Aytaşı yatak odasinin karyolasından sağa sola dönünce ses geliyor. Ürün tamamen 1 kere değiştirildi yine aynı ses devam ediyor çetmen servisindeki görevliler biz bir şey anlamadık deyip gittiler ardından konforun servisi geldi onlarda Allah Allah yeni makas siparişi verelim dediler gittiler ama ne gelen var ne giden her akşam uyutmayacak derecede ses geliyor sağa sola dönüldüğünde. İnsan mutlu uyumak istiyor ama bu karyola sinir küpü yapıyor. Sorunuma gerçekçi çözüm istiyorum. Bu ürün sizin, bu şekilde ben bunu kabul etmiyorum. Kabul edilir tarafı da yok zaten.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön