Çetmen Mağazaları Teknik Servis İlgisiz.

Serdar Ç. |

1 sene 4 aylık evliyim ve bütün mobilya takımımı peşin para vererek Çetmen mağazalarından aldım. Köşem oturma grubum arızalı çıktı oturunca çöküyor. Teknik servisi çağırdım gelip koltuğun çöken kısmını götürdüler süngeri değiştirildiği söylendi ama yine çöküyor ve ürünü değiştiremeyiz ürün böyle diyorlar. Aynı zamanda yatak odası dolabımın rayı 3 defa değişti.

Son değişimde arızalı fren takılmış ve ray sistemi kurulmadan gidilmişti. Teknik servis ekipleri hiçbir zaman merdiven ile gelmedi. Son gelmeleri öncesi arayıp uyardım ama uyarmama rağmen yine merdivensiz gelmişler ve benim sandalyelerime basarak iş yapıyorlar. Ray arızası yüzünden dolabın alt kısımda aşınma oldu. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ç.
  22 Şubat
  17:47

  Koltuğumu 3 Ocak tarihinde alindi ama hala gelmedi. Değiştirilecek dediğiniz dolap da hala bekliyor. Ne gelen var ne soran. Bumu giderilme. Firmanızdan hiç memnun değilim.

 • 20 Şubat
  18:01

  Sayın müşterimiz,

  05/01/2015tarihinde şikayetiniz giderilmiştir. Çetmen Mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

  Çetmen Müşteri Hizmetleri