11 Eylül

Çetmen Mağazaları İlgisizlik,Kötü Ürün İletimi!

Muğla-Bodrum-Konacık Çetmen'de o kadar ilgi alaka sıfır ki herkese söylüyorum mağazanızdan alışveriş yapılamayacağını insanları kandırarak bir şeyler satmaya çalışarak para kazanamazsınız önden ödeme yapmamıza rağmen ürünlerimiz hem geç geldi hem de defolu geldi,böyle bir rezillik ancak sizin mağazanızdan beklenirdi zaten. Sadece burası ile yetinmeyeceğim bilginize gerekli nereler varsa şikayetimi en üst seviyede ileteceğim. Önce elemanlarınıza satış nasıl yapılır ya da müşteri ile nasıl ilgilenir onu öğretin daha sonra mağazanıza dikin verdiğim parayı kesinlikle helal etmiyorum. Bütün sosyal medya olsun Facebook, Twitter, Instagram Çetmen'in ne kadar kötü bir mağaza olduğunu herkese bildireceğim.

Mavigezgin 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Mavigezgin 03 Ekim

    Muğla Bodrum çetmen mağazası o kadar ilgisiz alakasız'ki sinirden ne yazacağımı bilemiyorum insanla dalga geçer gibi iş yapıyorlar adeta toplamışlar mağazaya hiçbir işten anlamayan personel sürüsünü saçma sapan işlerle uğraşıyolar mağduriyetimizi 3 aydır gideremediler Yazıklar olsun yaptığım ödemeyede çetmene girdiğim günede lanet olsun 1 tane sandalyeyi adam akıllı alıp yenisini getirmediler kendi hataları olmasına rağmen.

  • Mavigezgin 30 Eylül

    Bodrum çetmen mağazasisinin sorumsuzlukları yettide arttı artık zaten geç gelen masa takımının sandalyesinin 1 tanesi defolu çıkmıştı 3 ay sonra şikayet üzerine defalarca aramalarımın üzerine ciddiyetsizce gelip değiştirdiler fakat bu seferde sandalyenin oturma kısmını inceltmişler neymiş artık ince üretiliyomuş falan filan bir sürü hikaye uzun lafın kısası gelen sandalyede mağduriyetimizi gidermedi eski sandalyemizi geri istedik 5 gün sonra geri geldi oda daha çok deforme olmuş sekikde ayakları paramparça yaptıkların işlerin ben yani Allah nasıl biliyosa öyle yapsın rezil firma rezil hizmet kalitesi sıfır sıfır sıfır...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön