07 Ekim

Çetmen Mağazaları Fiyat Değişimi...

30 Eylül günü Karabağlar mağazasından ariena takımının 2 adet çalışma masası, kütüphanesi ve iki büro sandalyesi, Şemikler mağazasından da 2 yatak başı satın aldık. ÖTV ve KDV indirimi yapıldı. 2 çalışma masası+1 kütüphane 1.130 TL 'ye aldık. (12 ay taksitle) 1 hafta sonra nakit elimize geçti ve 7ekim günü parayla giysi dolabını da almak için Karabağlar'a telefonla sorduğumuzda "indirim devam ediyor, sistemlerimiz güncellenmedi, hala indirimli aynı fiyatlar geçerli, gelin alın" dendi. Karabağlar'a 40 km cumartesi trafiğinde 1.5 saatte gittik. Gittiğimizde "maalesef indirim yapamıyoruz fiyatı 975 TL. " dediler. Oysaki Şemikler Çetmen'in yan apartmanında oturuyoruz. Oradan aldığımız fiyat 975 TL. Enteresandır ki Karşıyaka'daki fiyatı da 1075 TL. Taksitle iki çalışma masası ve kütüphanesi 1.130 TL'ye, sadece giysi dolabı 975 TL. Hem nakit hem de bu kadar yüksek fiyata. Siz olsanız ne yapardınız?

Dağhan 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Çetmen Mağazaları Temsilcisi10 Ekim

    Müşterimiz ile görüşülmüştür, teslimat sürecimiz ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimize satın aldığı ürünlerimizi iyi günlerde kullanmasını dileriz. Saygılarımızla Çetmen A.Ş

  • Dağhan 07 Ekim

    7 Ekim 2017 günü Şemikler Çetmen Mağazası'ından Ariene Genç Takımının giysi dolabını almak için gittik. Konuştuk. "Yalnız bir sorunumuz var bu konuda yardımcı olur musunuz? " dedik. "Bu giysi dolabının konulacağı yerde eski giysi dolabı var ve o kalkmadan kurulacak yer yok, o dolabı oradan aldırır mısınız? " diye sorduğumuzda "Arkadaşların buna vakti yok, siz iki hammal ve bir kamyonet bulun, orayı boşaltana kadar ben siparişi bekletirim. " dendi. Oysaki "Eskisini alalım yenisini verelim kampanyası" yapılınca yenisini satabilmek için o arkadaşların eskileri almaya vakitleri oluyordu. Aynı takımın iki adet çalışma masası, iki adet yatak başlığı, iki adet büro sandalyesi ve bir adet kütüphanesini almıştık, maselef giysi dolabını bu sebeple almadan çıktık. Her türlü lojistik, işçilik ve imkanınız olduğu halde bir dolap söküp götürmek bu kadar mı zaman alıyor? Siz olsanız ne yapardınız?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön