03 Eylül 2015

Çetmen Mağazaları Deforme Ürün ve Montaj Hatalarına Servisin Kabalığı.

Bu mağazadan aldığımız TV ünitesinin duvara monte edilen kısımlarında rafları eğri takan deforme bir rafı etiket ile deforme bölümünü gizleyip işimi tam yaptım diye kağıt imzalatan servise sahip.
Servis ile defalarca konuşmamıza rağmen hizmet kalitesinden memnun olmadığımız bir servis elemanını evimize göndermeye devam ediyor.

Deforme ürün ile ilgili hiçbir çözüm üretmeden sadece oyalayarak müşteriyi yıldırmaya çalışıyor.
Firmanın hatası olan ürün teslimi ve montajını çözmelerini istediğimde tespit için ne gün ne de saatini ayarlayabiliyor.
Firma satışı yaparken de telefonda konuşurken de ürününün arkasında durduğunu iddia ediyor fakat iş hizmet vermeye geldiğinde hiçbir sonuç alınamıyor.

Rüştü 294 Okunma

Cevaplar

  • Rüştü14 Eylül 2015

    Bir hafta geçmesine rağmen arayan soran yok. Firma konuşurken çok yapıcı iş yapılması gerektiğinde ise kayıplara karışan bir firma. Kesinlikle uzak durulmasını tavsiye ederim.

  • Rüştü07 Eylül 2015

    Aynı gün içerisinde müşteri temsilcisi aradı. İlgili mağaza ile görüşeyim dedi. Ben de görüşün dedim. Sonrasında yine ses seda yok. En kısa süre kavramınız sanırım aylar. Teslimat öncesinde ücreti peşin alırız kuralınızın sebebi bu sanırım.

  • Çetmen Mağazaları Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın müşterimiz, 03/09/2015 tarihinde bildirmiş olduğunuz şikayet, ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Çetmen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön