19 Mart 2013

Çetinkaya Ürün İncelemeden Gelmedi!

Denizli Çetinkayalar mağazasından almış olduğum 89,90 tl'lik Slazenger marka ayakkabım 10 gün sonra boya atması, astar yırtılması ve açılma yapmasından sonra ürünü mağazaya fişiyle birlikte geri götürdüm. Ürünü ürün incelemeye göndermek için form doldurdular bana 1 hafta sonra döneceğini ve bilgi verileceğini söyledi yetkili kişiler.

1 ay oldu ürünü vereli daha kimse dönmedi. Çalışan bir kişiden ise telefonla ürünümün hala gelmediğini cevabını aldım. Böyle sorumsuz bir mağazayı kınıyor ve en yakın zamanda mağazaya uğrayıp ürünüm hakkında tutanak yazısı hazırlatıp tüketici mahkemesine başvuracağım. Bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Hakan 104 Okunma

Cevaplar

  • Hakan28 Mart 2013

    Hayır! Ürünün yenisini getiremedikleri için yarım saatlik diyologdan sonra aldığım ürünün parasının iadesini aldım. Gittiğimde ne mağaza yetkilisi, ne yetkili yardımcısı nede insan kaynaklarınız hiçbirisi yoktu kasiyerleriniz zor durumda kaldı. ne yapacaklarını bile bilemediler. Ben hiç memnun kalmadım yapılan işlemlerden müşteri değeri SIFIR!

  • Çetinkaya Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin ürününü satın altığı mağazamızdan ürün değişim işlemi yapılmıştır. Saygılarımızla ÇETİNKAYA GİYİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön