08 Mayıs 2013

Çetinkaya Personel Çok Kaba!

Üsküdar çetinkaya mağazasından yaklaşık 5 -6 ay önce 70 liraya ayakkabı aldım. Ürünün sağ tekinde yüründükçe ses geliyor. bu bana oldukça sıkıntı yarattı. fişimle gittiğimde önce çalışan laubali davranan personel 3 ay sonra ayakkabı alınmıyormuş. mağaza müdür ile görüştüğümde daha da vahimdi.

Bu kadar kaba bir insan görmedim. ben sorunu anlattıkça karşımda güldü. 15 yıldır bu işi yapıyormuş ama ayakkabıdan ses geldiğini görmemiş hiç. ben en az 10 kişiyi biliyorum üsküdar çetinkayada aynı sorunu yaşayan. böyle bir sorun prosedürlerinde yokmuş. bu şahıs personeline sorun var mı sence diye sordu. güler misin ağlar mısın. ben yalan söyldiğimden gittim zaten zevk olsun. üsküdar çetinkayaya hayır.

Vedat 200 Okunma

Cevaplar

  • Çetinkaya Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli müşterimizle yaptığımız telefon görüşmesi neticesinde,satın alınan ürünün üretiminden kaynaklı bir problem olmadığı yetkili firmamızca tespit edildiği üzere,iadesi veya değişimi yapılamayacağı bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla ÇETİNKAYA GİYİM A.Ş.

  • Vedat 14 Mayıs 2013

    Daha önce firmaya da şikayetimi iletmeme hiçbir yetkili geri dönüş yapmadı. Kısa süre önce almış olduğum ayakkabıda yaşadığım sıkıntıyı mağaza müdürü beni yalancı çıkararak ve karşımda gülerek çözmek ile yetindi. Genel müdürlükteki yetkililer en ufak bir yardımda bulunmadılar. Üsküdar Çetinkaya'da yaşadığım sıkıntıyı görüp, gitmeden önce tekrar düşünün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön