3 g
Yorum Yap
#11581735

Çetaş Otomotiv Yanlış Bilgiler!

Yaklaşık 4 ay önce Ford Çetaş'tan araba aldık 2 adet transit aracı bana satan H** D** Çetaş çalışanı aracı satarken araçla alakalı bilgiler beyan etti ve hepsi yalan çıktı. Araç ad blue yakıyor 25 bin km gider denildi alırken ama 2.500 km gidiyor araç 10 litre yakıyor denildi 19 litre yakıyor. Aracım dpf arızası verdi ilk aldığım gün servise geri gittim düzeltildi. Gittiğimde tekrar görüştüm bu dpf arızası böyle her gün yakarsa sıkıntı işime diye yok efendim ayda 1 sefer yakar yakmaz denildi ama her gün dpf arızası yakıyor. Ford genel merkeze kayıt oluşturdum araç iadesi için Çetaş'a gittim sıkıntım için ama Çetaş ve Ford aracı alırken sözlü beyana bakmadıklarını yazılı beyana baktıklarını söylediler.


Çetaş'ın personelleri yalan beyan ederek araç satışı yapıp arkasında durmuyorlar ve Ford O**'da bayisinin ayıbını göz önüne bile almıyor. Ford aracı kesinlikle bir daha almayı düşünmüyorum ve etrafımda ne kadar insan varsa ne kadar esnaf varsa aldırtmayacağım müşteri memnuniyeti sıfır ilgi alaka sıfır araç alamaya gidince peşinden ayrılmazlar ama sattıktan sonra malının arkasında durmazlar ve son olarak aracım 10 binde baskı balata yedi ve şoför hatası dpf arızası yakıyor her gün şoför hatası oluyor. Kendi personelleri yalan beyan araç satıyor personel hatası yok 2 araç aldım 2'sinide iade etmek istiyorum ve mahkemeye kadar gideceğim şikayetimi her yerde paylaşacağım. Beni 2 aydır oyalıyorlar ama sıra bende.

Hüseyin Hüseyin 128 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Çetaş Otomotiv Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Mesajınız konu ile ilgili birime iletilmiş olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları