20 Mart 2013 #1696165

DMY Termal Peşinatı Alamıyorum!

Bende bundan 20 gün önce Tvnet kanalından Afyon gazlıgöl den devremülk almak istedim benden 250, 00 tl kapora aldılar alan personel ***her aramamda bana paranın bugün yarın iade edileceğini söylediler fakat aldıkları parayı iade etmediler.


Tvnet reklam bölümünden *** ve*** isminde bayanlar bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler ama hiçbir ses yok. İnsanları böyle muhafazakar kanallarda yanıltmamalılar çünkü bu paralar insanların analarının ak sütü kadar helal. paramızı geri verin.

Ferdibağdagül 440 Okunma

Cevaplar

  • Ferdibağdagül28 Ekim 2013

    26.10.2013 tarihinde arayarak şikayetimi kaldırmamı istediler. 7 aydır paramı ödemediler birde dalga geçer gibi kaldırmaz isem paramı iade alamayacağımı söylüyorlar. Soruyorum bunlar kimden bu kadar güç alıyorlar.

  • Ferdibağdagül27 Mart 2013

    Şikayetime vermiş olduğunuz cevaptan bugüne kadar her gün her gün aramama rağmen hala bir sonuç çıkmamıştır. Bana paramın iade edileceği günü söylermisiniz. Lütfen karşımıza yetkisiz değilde yetkili insanları çıkartın ve benim yetkim değil diye bir cevap vermesinler.

  • Cesur Termal Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhabalar, Belirtmiş olduğunuz geri dönüş ile ilgili gecikmeden dolayı öncelikle özür dileriz.Gün içinde ilgili departmanımız sizleri arayarak yaşamış olduğunuz problem giderilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön