27 Temmuz 2013

DMY Termal Para İademi Yapmamak İçin Oyalıyor!

Cesur Termal' den Stv ATV' de Vatan Şaşmaz' ın reklamını yaptığı Ankara Kızılcahamam Termal' den devre tatil almak istedim. Sözleşme yapmadan vazgeçtiğimi telefonla iptal istedim. Hesabımdan çekilen 3500 TL iadesini talep ettim. 7 gün sonra hesabıma yatıracaklarını söylediler. 20 gündür her gün aramama rağmen sözlerinde durmayarak beni yanlışlarla oyaladılar.


Paramı alamıyorum ve bu konunun yetkilisini bulamıyorum. Yetkili istediğimde yetkilinin canlı yayında olduğunu ve bana döneceklerini ,fakat her defasında bu durumu hiç sıkılmadan devam ettiriyorlar. Ulusal kanallara güvendim. DMY Termal' den şikayetçiyim. Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunacağım.

Murat 1.336 Okunma

Cevaplar

  • Cesur Termal Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Merhaba, Sistemlerimizde sizin adınıza hazırlanan bir sözleşme göremedik. Sizlerden ricamız ödeme işleminin ardından kimin adına sözleşme hazırlandıysa onu bize iletmeniz. (NOT: Buradan aldığınız mesajlar, satın alma aşamasında muhatap olduğunuz kişilerle ilgisi yoktur. Burası Sosyal Medya yönetimi olarak ifade edilmektedir.) Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön