02 Nisan 2013 #1718438

DMY Termal Ödememi İade Etmiyor!

17.03.2013 tarihinde DMY Didim Termal'den telefon görüşmesi ile kredi kartına 12 taksit ödeme yaparak devremülk aldım. Fakat beni yanıltmışlar, hepsini tek çekim yapıp bankayla görüşün taksitlendirin dediler. Devremülkü bazı nedenlerden dolayı iade etmek istedim. İptal dilekçesi gönderdim.


Kredi kartı hesap kesimine kadar her gün aradım, ödemeyi geri göndermediler. Müşteri temsilcisini genel koordinatör olarak tanıtıp oyaladılar. Yetkili ile 15 gündür bahanelerle görüştürmediler. Bugün yetkili dedikleri kişinin halkla ilişkiler müdürü olduğunu, ödeme yetkisi bulunmadığını söylediler. Her sözlerinin yanlış olduğunu ses kaydı ile ispat edebilirim.Kart ödememi kredi çekerek yapacağım, mağdurum.

Mustafa 304 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa03 Nisan 2014

  Cesur termalle görüştüm. Dmy'ye beni araması için bilgi veriyorlar. Ama yapabilecekleri bu kadar. Dmy Aralık 2013 'te ödeme planı yapacağını söylemişti. Şimdi Eylül 2014'e attılar. Dmy'ye güvenmesin kimse. Paranızı alamazsınız.

 • Cesur Termal Temsilcisi13 Mart 2014

  Üyemiz Sn Mustafa D. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şti

 • Mustafa14 Nisan 2013

  Hep sallıyorlar. Başınıza gelirse bilinki ödemenizi göndermezler. Oyalama taktiği ile zaman kazanıyor, paramı kullanıyorlar. Bankaların nasıl çalıştığını bilmesem büssürü yalan söyleyip beni kandırmaya çalışıyorlar.Yarın ihtar çekip 7 gün müddet verecem. Sonra mahkemeye gidecem. Başınıza gelirse hemen ihtarı çekin, yoksa çok geç olabilir.

 • Mustafa08 Nisan 2013

  Bugün kredi kartımı ödemek için kredilendirdim ve malesef cebimden yüklü miktarda para çıktı. Dmy Termal paramı kullanıp daha çok kazanacak diye ben kaybettim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön