05 Eylül 2013 #1989980

DMY Grup Para İadesini Yapmıyor!

03. 08. 2012 tarihinde DMY (mnt)den Ankara Kızılcahamam'dan devremülk satın aldım . Peşin 4900 TL karşılığında. Ekim 2012'de sözleşme elime geçti, imzalamadan geri gönderdim. İptal dilekçemi de faksladım , ancak 13 aydır para iadesi yapılmadı. Şimdi de şirket Cesur Termal adlı bir şirkete devredilmiş.


Kayıtlarınızı bizim tarafımıza geçmesi 1 ayı bulur dediler, haziranda. 2 ay geçti, hala gelişme yok. İl Hakem Heyetine gittim, kesinlikle haklısınız dediler. Tüketici Mahkemesine gideceğim artık yeter.

Zeynep 515 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep07 Ağustos 2017

    Ek paralar istenildiği doğru sadece...

  • Zeynep07 Ağustos 2017

    Sene 2017 geri dönüş filan da yapıldığı yok.

  • Cesur Termal Temsilcisi08 Mart 2014

    Sn Zeynep E. Tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafına geri dönüş yapılacaktır. Ancak şikayette belirtilen firma ile ilgili herhangi bir ortak çalışmamız bulunmamaktadır.Bu türdeki şikayetleriniz eski firma ile ilgili olması nedeniyle yapılan anlaşma gereği ilerleyen tarihlerde size detaylı bilgi veriliyor olacaktır. Firmamız ile ilgili bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön