21 Ocak 2014 #2247423

Cesur Termal'de Para İadesi Personelin Keyfine Kaldı

Fox Tv'de Vatan Şaşmaz sunduğu programa güvenip 02.07.2013'te Cesur Termal 'den bir devremülk aldım. 1500 tl kısmını ödedim (ki taksitli denmesine rağmen tek çekim alınmış) ancak akabinde kalan kısmını ödemeyip bana gönderilen sözleşmeyi ve dilekçemi gönderip iadesi istedim. Aylardır paramı bekliyorum. İade departmanı ve müşteri hizmetleri topu birbirine atıp beni oyalıyor.


Her hafta arıyorum ve iade kısmında bu ay için ismimin gözükmediğini söylüyorlar. Israrlı aramamdan rahatsız olan muhasebe elemanı g** hanım rahatsız olup bu durumdan ocak ayında olacak iademin şubat listesine sarkabileceği söylemiştir. Keyfiye işlerde var ortada sanırım. Yoksa bu kadar beklenmesi normal değil.

Gonca 392 Okunma

Cevaplar

  • Gonca01 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, Ben ne belirttiğiniz numaradan ne de mail adresinden sonuç alamadım. Kurum derken biraz elinizi vicdanınıza koyun. Kurum derken merdiven altı bir işletme mi yoksa kurumsal bir firmayı mı kasdettiniz.. Paramın iadesini yapmayıp oyalamak dışında yapılan bir işlem yok. 1 SENE OLDU HALA SONUÇ YOK! Bir de aradığımda yetkili olmayıp neden iade şikayet birimi deyip o tuşa basmamızı istiyorsunuz. Arkadaşlar bant kaydı kadar yetkisiz ise bize çözüm üretemeyip bir cevap veremiyorsa telesekreterde 3 tuşuna basma metnini kaldırınız.

  • Gonca26 Ocak 2014

    Hiç bir şekilde dönüş yapılmadı

  • Cesur Termal Temsilcisi21 Ocak 2014

    Üyemiz Sn Gonca D. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön