24 Ocak 2014 #2250044

Cesur Termal Tapuyu Teslim Etmiyor

Tüm sözleşme hükümlerini yerine getirdim. Benden istenen tapu masraflarını gönderdim. Buna rağmen tapu teslimatı sözleşme süresinde gönderilmediği gibi, telefonlara da çıkmıyorlar. Doğru dürüst bilgide vermiyorlar. Vazgeçebilir ve mahkemeye gidebilirsiniz deniyor. Cesur Termal'in personeli de belli bir süre sonra kaba cevap veriyorlar.

Gurkan 1.800 Okunma

Cevaplar

 • Gurkan16 Eylül 2014

  Cesur Termal mağdurları şirket ismi son duyduğuma göre Anadolu Termal olmuş.Bu ısmide şikayetlerinize ekleyin.Başkaları da mağdur olmasın.Paramı son kuruşuna kadar alacağım.Hakkımı artık paramı alsamda helal etmiyorum.Buna ortak olan çalışanlar dahil.

 • Gurkan05 Haziran 2014

  PARAMI ALANA KADAR BURDAN YAYIN YAPACAĞIM.ARKADAŞLAR BUNLARE KÜLTÜR VE TRİZİM BAKANLIĞI KONTROLÜNDE.OREAYA ŞİKAYET EDİN .KÜLTÜR VE TRİZİM BAKANLIĞI ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ FAX 312 311 14 31

 • Gurkan05 Haziran 2014

  CESUR TERMAL KORKAT CIKTI.ARAYAN SORAN YOK .BİZ ARIYORUZ SİZİ ARARIZ DEYİP KAÇIYORLAR.İŞİN KOMİK TARAFI ÇALIŞANLARIDA KENDİLERİNE BENZETMİŞLER.LAF SÖYLE GÜLÜYORLAR.ALLAHA HAVALE EDİYORUM GENE.BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ONLARI.

 • Gurkan25 Mayıs 2014

  RKADAŞLAR SON DURUM.KREDİ KARTI ÖDÜYEN ARKADAŞLAR.BANKANIZA BAŞ VURUN.ÖDEME KARŞILIĞINDA MAL VE HİZMET ALAMADIĞI İTİRAZ FORMU MEVCUT.BANA ÖDEDİLER 29 NİSANDA.AMA DAHA ALAÇAKLIYIM.TAPU MASRAFLARIM VAR DAHA 350 TL ALAMADIM .ŞİMDİDE ONU ÖDEMİYORLAR.NE KADAR DÜŞKÜN BİR FİRMA ACIYORUM HALLERİNE.BUNA SEBEP OLANLARI HERGÜN ALLAHA HAVALE EDİYORUM.

 • Gurkan23 Nisan 2014

  9 NİSAN DA ÖDEME YAPACAKLARDI.NERDE.RİCA ETTİLER 1 HAFTA DAHA BEKLEDİM .GENE YOK.CESUR TERMAL NE SÖZ VERDİYSE BOŞŞŞ.ÇALIŞANLARDA ONLARA UYMUŞ.CENABI HAK HAKLIDAN YANADIR.BİR GÜN BUNLARIN HESABI HEPSİNDEN ÇIKACAKTIR İNŞALLAH.O ZAMAN BİZ NE YAPTIK DİYECEKLER AMA BOŞ.SABREDİYORUZ NEREYE KADAR BAKALIM.ALLLAHA HAVALE EDİYORUZ.

 • Gurkan03 Şubat 2014

  HEPİMİZ MAHKEMEYE ARKADAŞLAR.AV İSMİ VEREBİLİRİM.

 • Gurkan28 Ocak 2014

  MAHKEMEYE BAŞ VURUYORUM BEN ARKADAŞLAR.BİR AV ARKADAŞLA ANLAŞTIM.İSTİYENE YARDIMCI OLURUM.

 • Gurkan27 Ocak 2014

  BU FİRMADA HAZIRLADIKLARI HAZIR METNİ YAYINLIYOR VE SÖZÜM ONA CEVAP VERDİKLERİNİ SANIYORLAR.PARA MI GÖNDERİN DE BURDAN SAATI İLE TEKRAR YAYINLIYAYIM.AMA NERDE.BİRDEYENİDEN SÖZLEŞME GÖNDERMİŞLER.İÇİNDE NELER VAR NELER.TAM UYUTMUŞLAR BİZİ DE YETKİLİLERDE UYUYORLAR.

 • Cesur Termal Temsilcisi24 Ocak 2014

  Üyemiz Sn Gürhan S. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön