22 Ocak 2014 #2250869

Cesur Termal Para İadesi Yapmıyor

Reklamlarına güvenerek aldığım devre mülkte kelime oyununa düştüğümü anladım. Bu nedenle yasal süresi içerisinde noter kanalı ile ihtar çektiğim halde yatırmış olduğum para iade edilmiyor. (Allah'a şükürler olsun ki sözleşmeyi imzalamamıştım. Bir de imzalasam ne olurdu?) Para 09/12/2013 tarihinde anında kredi kartımdan çekildi.


19/12/2013 tarihinden bu yana iadem yapılmadığı gibi hala da kelime oyunu ile oyalıyorlar. Yasal faizi ile birlikte almak için dava açacağım dediğim halde umursamaz bir tavır sergiliyorlar. Cesur Termal çektiğiniz parayı da ödemesini bilin. ( Aradan geçen 34 güne rağmen hala para iadesi yapmamak için hikaye okumaya devam ediyorlar)

Kemal 354 Okunma

Cevaplar

  • Cesur Termal Temsilcisi23 Ocak 2014

    Üyemiz Sn Kemal K. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön