06 Şubat 2014 #2279627

Cesur Termal 6 Aydır Ödemeyi Erteliyor

21 Temmuz 2013 ayında kredi kartımdan 3000 TL çekilerek devre mülk aldım. Bir gün sonra iptalini yaptırdım. Arada bir kaç kez tarih verdiler ama dedikleri tarihte ödeme olmadı. En son kendilerine mail attığımda beni aradılar ve benden banka hesap bilgilerimi istediler. 16 ocak 2014'te paramı alabileceğimi söylediler. En son dün arandım ve bankaları ile ilgili tekrar sorun yaşadıklarını ve paramın ancak 2014 eylül ekimde yatıracaklarını söylüyorlar. Oylama taktikleri hep aynı. Artık beni arayıp ta paranız şu tarihte yatacak şu tarihte senet göndereceğiz diye oylamayın. Cesur Termal, ben paramı hemen istiyorum. Benden daha sonra iptal ettirenlerin parasını yatırmışsınız ki bu nasıl bir adalettir?

Emin 584 Okunma

Cevaplar

  • Emin11 Şubat 2014

    Bu hafta içinde de geri ödeme yapılmazsa Tüketici Mahkemesine şikayet edeceğim. Artık yeter sabrım taştı türlü yalanlarla hep oyalandım. Şimdiye kadar mahkemeye gitmememin hata olduğunu daha yeni anlıyorum.

  • Emin08 Şubat 2014

    Bundan önce de 6 ay boyunca tüm öneri, talep ve şikayetlerimi 0(212) 408 11 33’den ve [email protected] mail adresinizden defalarca iletmiştim ama bir çözüm üretemediğiniz için her ay boş yere faiz ödeyen ve bekleyen ,bekledikçe de mağdur olan taraf hep ben oldum.

  • Cesur Termal Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Emin G. Tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön