Cesur Termal Projeyi Bitiremeyecek!

Mustafa Ali U. |

Cesur Termal Aydın Mursallı Susesi Termal projesinden mart 2013 'te 1+1 hisse satın aldım. Parasını kredi kartıyla 12 taksit olarak ödedim. Ancak projede ocak 2013 ayından bu yana en ufak bir ilerleme yok. Üstelik yeni hisseleri büyük kolaylıklar sağlayarak satıyorlar. Sanki bir an önce kurtulmak isteniyor gibi.

Tesis çok büyük. 2014 sonu bitirilmesi taahhüt edildi. Önümüz kış. Üstelik geçen yılki durgunluk için kış şartları, ramazan ve bayram mazeret gösterildi. Bu yılda aynı şartlar söz konusu. Kalan sürede bitmesi gerçekçi görünmediğinden hem sözleşme, hem de tüketici hakları kanunu gereği sözleşmenin feshini ve ödediğim bedelin iadesini istedim . Sözlü, fax ve mail başvurularıma hiçbir dönüş alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  16:21

  Üyemiz Sn Mustafa A.
  tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri yapılmıştır


  Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, info@cesurtermal.com mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

 • Mustafa Ali U.
  07 Ekim
  14:20

  Firma talebimle ilgili hiçbir çözüm üretmediği gibi her defasında asılsız bir takım gerekçeler üretiyor.Bu durumun DMY nin medya reklamlarıyla oluşturduğu vizyonla uzaktan yakından alakası yok. Sat kurtul zihniyetiyle hareket eden ve müşteriyi yok sayan bir yaklaşım söz konusu