04 Eylül 2013

Cesur Termal Para İadesini Yapmıyor!

05. 08. 2013 tarihinde Bio-Termal (Cesur Termal) kredi kartına 12 ay taksitle satın aldığım devre mülkü sözleşmesinin 22. maddesinde yer alan "Herhangi bir gerekçe göstermeksizin 10 gün içerisinde iade edebilir" maddesine dayanarak iade etmek istedim. Bunun için ilgili iade talebimi faks yolu ile göndermemi istediler. Ben de gönderdim.

Defalarca telefon görüşmesi yaptım. Sözleşmeyi geri istediler gönderdim. Ne istedilerse yaptım. Ancak kredi kartımdan çekmiş oldukları parayı iade etmiyorlar. Telefonla her aramamda "talebinizi muhasebeye ilettik, sizi en kısa zamanda arayacaklar" diyerek geçiştiriyorlar. İlk taksit ekstreme yansıdı ve ödedim. İade işlemini yapmıyorlar.

Murat 573 Okunma

Cevaplar

  • Cesur Termal Temsilcisi08 Mart 2014

    Sayın Murat K. Tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön