11 Şubat 2014

Cesur Termal Para İadesini Yapmıyor.

2012 yılında peşin 5000 tl ödeyerek aldığım MNT Anatolia Kızılcahamam devremülk'ümün yasal olarak "Tapu ve Kullanım Hakları" 2 yıldır verilmediğinden iadesi adına mücadele veriyorum. Önceleri MNT Firmasının gayriciddi atlatlamaları ile oyalandık, şimdi ulaşılmaz Cesur Termal ile mücadele ediyoruz. Sikayetvar' da yer alan 350 mağdur gibi bende ilk olarak nezaket sınırlarında telefonla ve ziyaretle işi çözmeye çalıştık olmadı. Noterden ihtarname çektik kaile almadılar. Şimdi gazeteci oğlum devreye girip hukuki süreç başlatacak. Cesur Termal paramızı ver artık.

Aysel 587 Okunma

Cevaplar

  • Aysel 19 Şubat 2014

    En son Cesur Termal'den Cem bey beni arayarak, konu ile ilgili bilgi aldı. İşin tuhaf tarafı 2 yıldır telefonlarla ulaşamadığım, hiçbir geri dönüş yapma nezaketinde bulunmayan firma şikayetimvar.com yazısı sonrası beni aradı. Enteresan. Sonuçta Nisan sonuna doğru dosyamızın incelenip eksik evrakı varmı tespit edileceğini, sonra eksik evrak bildirimlerinin başlayacağını, sonra üyelere bilgi verileceğini sonra tapu harçları ödenmişmi tespit edileceğini sonra sonra..... Söyledikleri somut anlamda çözüm üretmek yada talebi sonuçlandırmak değil. Yahu kardeşim ben Lafonten hikayesi değil paramın iadesini istiyorum. Beni yada diğer mağdurları enayi yerine koyup oyalamanın kandırmaya çalışmanın ne anlamı var. Cem beye telefonda açık net söyledim: Ben firmanıza 2 yıl önce 5000 tl nakit para verdim. 2 yıldır firmanız bu parayı çalıştırıyor. Ben akrabama bile 2 yıl borç versem davalık olurdum. Siz kimsiniz ki bu parayı bu kadar el koyuyorsunuz. SONUÇ: firma yurdumun güzel insanlarını kandırıp oyalamaya devam ediyor, BİZ de gerekli hukuki mücadelemize devam edeceğiz. İyi niyet yada uzlaşmadan anlayan bir firma değil.

  • Aysel 14 Şubat 2014

    2012 yılında satış pazarlama sürecinde hergün telefonla arayıp hatrımızı soran ilgi alaka gösteren firma ödeme günü-saatinden sonra bir kere aramadı, ilgilenmedi. Ortalama 70 kere telefonla ulaşılmaya çalışıldı, satış yapılan yer Ankara'ya 3 kez gidildi. En ufak ilgi, muhattabiyet, ticari iletişim ve nezaketen dönüş yapılmadı. Bu durumda olan yüzlerce kişi var. Firmanın satışları halen devam ediyor. ve halen insanları kandırmaya devam ediyorlar. Bu ülkeye ve insanlarımıza yazık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön