26 Mayıs 2015

Cesur Termal Para İadesi!

Şubat 2015'de Atv Avrupa kanalındaki devre mülk reklamına bir anlık kanma neticesi eşim adına iki devre satın aldım. Kredi kartımdan o anki limit durumundan 2.250 TL 9 taksit çekildi daha sonra kalan meblağ alınacaktı. Ancak sözleşme geldiğinde hoşlanmadım ve imzalamadan alınan paranın iade talep dilekçesi ile iade ettim.

Telefonla beni ikna için görüştüler ancak şikayetleri okumuş olmam ve emekli olmam ve ödeme zorluğu düşüncesi ile ikna olmadım iade isteğimi yeniledim. Bana paramın 18 Mayıs 2015 tarihinde iade edileceğini beyan ettiler. İade edilmeyince telefonla aradım Bana firmanın durumu iyi olmadığı nakit sıkıntısı nedeniyle 27 Temmuz'da yapılacağı söylendi şikayetciyim.

Abdulkadir 2.307 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir 17 Aralık 2015

    Cesur Termal Temmuz ayını bırak Ekim Kasım aylarında zorla telefon ile görüştüm hala iade alamadım ve de şirketin mali durumu vahana edilmekte. Oysa termale müşteri kabulü yapılmakta işçi çalıştırılmakta. Biz mağdurlar ise ağzımızı açıp beklemekteyiz. Ilgililerden bu duruma biran önce bu konuya eğilmelerini ve mağdurların biran evvel paralarına kavuşmalarını sağlamak için savcıları görevlendirmesini bekliyorum ki diğer bu gibi işyerlerine ders olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön