19 Ağustos 2013

Cesur Termal Para İadesi!

Cesur Termal'den almış olduğum devre mülkü sözleşme yapmadan vazgeçtim ve ödemiş olduğum 3250 TL'yi bana geri iade etmelerini söyledim ve bu konu ile ilgili dilekçemi faks yolu ile gönderdim ama bana hala geri dönüş yapmadılar.

Her aramam da faksınız gelmedi diye konuşuyorlar. Ben iki defa faks gönderdim verdikleri numaraya ve faks yerine ulaştı ama hala oyalıyorlar. En kısa zamanda bana paramın geri iade edilmesini istiyorum. Yoksa savcılığa suç duyurusunda bulunacağım bu firma hakkında.

İbrahim 504 Okunma

Cevaplar

  • Cesur Termal Temsilcisi08 Mart 2014

    Sayın İbrahim G. Tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılmıştır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

  • İbrahim 02 Eylül 2013

    o firma ya kimse kanmasın

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön