23 Ocak 2014

Cesur Termal Ödemeyi Eksik Yaptı.

19.10.2013 tarihinde M**G**olarak kendi adıma kayıtlı olan kredi kartımdan peşin olarak almış olduğum ve sözleşmesini imzalamadığım; toplam değeri olan 6,000 TL olan 2 adet devremülkü ailevi sebepler nedeniyle sözleşmesini imzalamadım ve Cesur Termal'e gönderdim.

11.12.2013 günü ödemiş olduğum toplam ücretten sadece 3000 TL' si hesabımı aktarıldı. Geriye kalan 3000 TL'lik kısmı yasal süreler geçmesine rağmen ödenmedi ve tarafıma hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Bu hususta gerekenin ivedi bir şekilde yapılmasını aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı tarafınıza bildirir ve gereğinin yapılması hususunu önemle rica ederim.

Mesut 402 Okunma

Cevaplar

  • Mesut03 Şubat 2014

    sizin her şeyiniz yalan.

  • Cesur Termal Temsilcisi24 Ocak 2014

    Üyemiz Sn Mesut G. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön