21 Ocak 2014

Cesur Termal Neden Sözünü Tutmuyor?

03/02/2012 tarihinde MNT Turizm şirketinden 2634-2635 sözleşme numaraları ile iki adet kızılcahamdan devre mülk aldım. Şirketin hisseleri Cesur Termal'e geçti. Elimde olan sözleşme ve taahhüt uyarınca 3 ay önceden haber vermek kaydıyla devre mülklerimi kendilerinin satacağı sözü verildi. Ancak şirketinizle yaptığım görüşmede talebim gerçekleşmedi.

Bende gerek sözleşme asılları ve gerekse verilen taahhütname uyarınca gerekli yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Bunun bir ihtar olarak kabulünü, yasal süre içinde cevap verilmediğinde şikayetimin kabulü sayılacağı hususunun da ayrıca bildiririm. Bu konuyla ilgili daha önce defalarca mail atmama rağmen şirketiniz geri dönüş yapmadı.

Haldun 425 Okunma

Cevaplar

  • Haldun 25 Ocak 2014

    Bugüne Kadar Beni Arayıp Bilgi Vermediler. Kesinlikle Böyle Bir Şirket Olmaz Olsun

  • Haldun 24 Ocak 2014

    Cevap Verin Cevap Değerli Üyemiz Yazmakla Şikayetler Çözülmüyor.

  • Cesur Termal Temsilcisi21 Ocak 2014

    Üyemiz Sn Haldun B. tarafından iletilen bildirim, kurumumuz tarafından değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Değerli üyemiz; bundan sonraki tüm öneri, talep ve şikayetlerinizi 0(212) 408 11 33’den, www.cesurtermal.com üzerinde yer alan ‘Bir Mesaj Gönderin’ alanından, [email protected] mail adresimizden, https://www.facebook.com/CesurTermal veya https://twitter.com/cesurtermal adreslerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Cesur Termal Tesis Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön