07 Mayıs 2015

Çeşme Belediyesi Temizlik Sorunu!

14 yıldır Ilıca mahallesi 5101/1 sokak No. 7 de altı ay yazlıkçı olarak oturmaktayım (Denizatı internet kafe karşısı zekiye boyacı camii yolu) ılıca mah. 5111 sokak tn:85.03 ara yolun temizlenmesi, Ayrıca Yıldız Burnu sahilinde denize giriyoruz lütfen plaj kısmının onarılması köşede denize giriş yerindeki çöken beton merdivenin sezon açılmadan tamir edilmesini rica ediyorum. Geçen yılda bunları söylemiştim hiçbir şey yapılmamış olduğundan bu defa yazılı bildiriyorum umarım dikkate alınır.

Süheyla 730 Okunma

Cevaplar

  • Süheyla'nın Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2015

    Dün Çeşme Belediyesi park ve bahçeler biriminden adem beyle yaptığım telefon görüşmesi neticesinde bugün tüm ekibini gönderip daha önce yazılı olarak verdiğim halde yapılmayan temizlik işini bir telefon ile yaptığı için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Süheyla12 Mayıs 2015

    Çeşme belediyesine 6 Mayıs 2015 tarih ve 8860 kayıt No.. ile verdiğim dilekçe neticesinde 8 mayıs cuma günü temizlik birimi ile ilgili Nurettin bey geldi gerekli yerlere telefonla yapılması gereken şeyleri söylemesine rağmen bu güne kadar görevli kişiler gelip verilen talimatı yerine getirmemiştir Ilıca'da kimlerle konuştuysam hiç boşuna kendini yorma Ilıca Çeşme belediyesince bu güne kadar köy bile sayılmamıştır onların nazarında burası bir mahalle olarak işlem görüyor şunu unutmayın ki yazın çeşme ve alaçatıdaki tüm insanlar Ilıca'dan denize giriyorlar Alaçatı'da hıdırellez kutlamaları yapıp göz boyayacağınıza lütfen biraz olsun ILICA'ya özen gösterin biz ılıca halkı olarak bunu istiyoruz. Sesimize kulak verin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön