26 Aralık 2014
#2916015

Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Yanlış Verilen Kartuş

20.12.14 tarihinde kendilerinden almış olduğum kolay dolan kartuş setinde çip parası ödediğim halde çipsiz olanı vermişler. Üstün körü kontrol ettim ve fazla detaya bakmadan çıktım. Aldığım ürünü montaj için açtığımda yanlış olduğunu fark ettim ve değişim için 2 gün sonra kendilerine gittim.


Durumu anlattıktan sonra biz doğrusunu verdik. Yanlışlık olamaz biz böylede ürün satıyoruz sizde kontrol ettiniz diyerek beni suçlu yerine koymak gibi kaba tavır sergilediler. Çalışanın yaptığına müdahale etmeyecek bir işyeri sahibi var. Bu kadar kalitesiz bir yaklaşım sergileyen bir firma 3 kuruşluk ürün için beni rencide etmeleri kabul edilecek bir şey değil!

Regaip Regaip 3.516 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Temsilcisi03 Aralık 2016

    Firmamiz; mantikli dusunebilen ve vicdan sahibi olan her bireye saygiyla yaklasip, insanoglunun sergileyebilecegi adalet anlayisini en iyi sekilde gosterme gayretinde olan bir dunya gorusune sahiptir. Bu konuda tereddut yasayan ve kendisine haksizlik yapildigini dusunup ofkelenen kisiler bizleri oncelikle tanriya daha sonra hukuk sistemine havale etmekte ozgurdur. Bizler burada iddia edilen sorunlarin muhattabi olmayi reddediyoruz. (Gercekten hakli olabilecek kisileri tenzih ederek) Bu sikayetle ilgili olay gecmisini ve gerekcelerimizi ogrenmek isteyen okuyucular bizlere ulasarak cevap hakkimizi dinleyebilirler. Kamuoyuna duyurulur...

Ziyaretçi Yorumları