25 Eylül 2013
#2030305

Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Yanlış Kartuş Sattı!

Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri'nden Epson yazıcı aldık transfer baskı uyumlu. İstediğimiz renk kodlarını ve transfer baskı için olduğunu belirten bir kağıda yazıp alınmasını sağladık. Yazıcıda bir süre sonra sorunlu çıkış vermeye başladı.


Yazı kağıda çok net çıkarken baskıda çok silik çıkıyordu ve bu durumda kuşkulanıp aldığımız kartuş kutusunu yolladık ve bize yanlış kartuş verdiklerini öğrendik.


Kendi hataları olduğu halde kabul etmeyip konu ile hiç ilgilenmediler. Sadece kartuşu değiştirmemizi söylediler ve yeniden kartuş alıp değiştirdik. Bu sefer de yanlış kartuştan dolayı yazıcı çıkış hiç almamaya başladı. Davranış şekilleri hiç kurumsal değil ve ilgisizce şikayetçiyim.

Elif Elif 1.458 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Temsilcisi03 Aralık 2016

    Firmamiz; mantikli dusunebilen ve vicdan sahibi olan her bireye saygiyla yaklasip, insanoglunun sergileyebilecegi adalet anlayisini en iyi sekilde gosterme gayretinde olan bir dunya gorusune sahiptir. Bu konuda tereddut yasayan ve kendisine haksizlik yapildigini dusunup ofkelenen kisiler bizleri oncelikle tanriya daha sonra hukuk sistemine havale etmekte ozgurdur. Bizler burada iddia edilen sorunlarin muhattabi olmayi reddediyoruz. (Gercekten hakli olabilecek kisileri tenzih ederek) Bu sikayetle ilgili olay gecmisini ve gerekcelerimizi ogrenmek isteyen okuyucular bizlere ulasarak cevap hakkimizi dinleyebilirler. Kamuoyuna duyurulur...

Ziyaretçi Yorumları