26 Kasım 2016
#7044041

Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Çip Yanlış Geldi

Adı geçen firmanın internet satış kısmından 19.2.2016 tarihinde 736487 fatura İle Epson uyumlu T1281-4 dört renk kartuş aldım. Ekim ayında sarı kartuş arıza verdi. Aldığım firmaya yazılı olarak sordum çip almamızı önerdiler. Ankara dışına çıktığımdan döndüğümde 20.11.2016 tarihinde 4 ad. 1281-4 çip siparişi verdim.


21.11.2016 tarih ve 349859 nolu ft. İle Epson uyumlu 1291 çip geldi. Geri göndermeden önce teknik servise yazılı sordum telefon ettim. Teknik servisteki bay yanlış gönderi dedi ve satışa havale etti,oradaki bayan "ürünü gönderin fatura aslını göndermeyin aslı sizde kalsın biz yeni 1281 uyumlu çip gönderelim ve faturayı beraber düzeltelim "dedi.


Ürün kendilerine ulaştığında siz yanlış sipariş vermişsiniz şeklinde ifade ile kargo ücretini ödememi istediler. Faturalar elimde hatalı isem neden fatura 1291 çip yazılı fatura o ürün geldi.

Erdoğan Erdoğan 2.258 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Temsilcisi03 Aralık 2016

    Firmamiz; mantikli dusunebilen ve vicdan sahibi olan her bireye saygiyla yaklasip, insanoglunun sergileyebilecegi adalet anlayisini en iyi sekilde gosterme gayretinde olan bir dunya gorusune sahiptir. Bu konuda tereddut yasayan ve kendisine haksizlik yapildigini dusunup ofkelenen kisiler bizleri oncelikle tanriya daha sonra hukuk sistemine havale etmekte ozgurdur. Bizler burada iddia edilen sorunlarin muhattabi olmayi reddediyoruz. (Gercekten hakli olabilecek kisileri tenzih ederek) Bu sikayetle ilgili olay gecmisini ve gerekcelerimizi ogrenmek isteyen okuyucular bizlere ulasarak cevap hakkimizi dinleyebilirler. Kamuoyuna duyurulur...

  • Cescesor Kartuş Dolum Ürünleri Temsilcisi30 Kasım 2016

    Firmamiz; mantikli dusunebilen ve vicdan sahibi olan her bireye saygiyla yaklasip, insanoglunun sergileyebilecegi adalet anlayisini en iyi sekilde gosterme gayretinde olan bir dunya gorusune sahiptir. Bu konuda tereddut yasayan ve kendisine haksizlik yapildigini dusunup ofkelenen kisiler bizleri oncelikle tanriya daha sonra hukuk sistemine havale etmekte ozgurdur. Bizler burada iddia edilen sorunlarin muhattabi olmayi reddediyoruz. Bu sikayetle ilgili olay gecmisini ve gerekcelerimizi ogrenmek isteyen okuyucular bizlere ulasarak cevap hakkimizi dinleyebilirler. Kamuoyuna duyurulur...

Ziyaretçi Yorumları