Toplam çözüm sayısı
..
Ceres Kozmetik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Ceres Kozmetik Ürün İşe Yaramadı!

4847görüntüleme
Meryem
Meryem 10 Ocak 22:11

Ceres'in renk açıcı kremini Özlem Ateş adlı klinik önerisi üzerine aldım 1 aydır falan kullandım hiçbir e yaramadı. 200 lira da para verdim kremlerin bir işe yaramadığını söylediğim halde kullandım verdiğim para da çöpe gitti. Lütfen sorunun asıl nedenini bilmediğiniz halde ürünleri satmaya çalışmayın.

Gelişme
Gelişme

16 Ocak 11:53

Ceres ürününü ö** a** adli yerden aldjm beyazlatıcı diye verdikleri uryn sadece dirsek ve koltuk altı için olduğunu ceres müşteri hizmetlerinden arandığımda öğrendim ve hiçbir ise yaramadı ve bana sorunun ö** a**çözmeniz gerekmektedir dendi. Para iadesjni istediğim halde dönüş yapmadılar yani ceres kozmetuk ürünlerini satış bayilerine verirken bilgilendirme yapmıyor mu ve onlarla iletişime geçmesi gerekmiyor mu hala bana ürünün para iadesi yapılmadı ve dönüş de olmadı bununla ilgili

Ceres Kozmetik Logo
Ceres Kozmetik13 Ocak 19:48

Ceres Lightener Series Brightening Cream, Leke oluşumuna sebep olan enzimleri inhibe ederek, cilt renk tonu eşitsizliğinin giderilmesine ve oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Hedef üzerinde etki göstererek, cildin renk farklılıklarını dengeler, homojen bir cilt tonu kazandırır. En az 6 aylık kullanım sonrasında; cilt renginin önemli ölçüde eşitlendiği, cilt lekelerinde %50 azalma görüldüğü (cilt yapısına ve cilt lekesine göre oran değişmektedir) Akredite Laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler (klinik çalışmalar) sonucu ortaya çıkmaktadır. Lekenin tipine (yaş, güneş, hormonel, vb), yapısına (derinlik, genişlik, cilt yapısı, vb) ve oluşum süresine göre, leke tedavi süreci takip edilerek diğer Ceres ürünleri ile tedavi protokolü genişletilebilir. Ürünlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için; http://www.cereskozmetik.com/ ziyaret edebilirsiniz.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Yeşim
Yeşim07 Şubat 21:07
 

Bende bir merkezden gözenek sıkılaştırıcı losyonunu aldım bu markanın hiçbir işe yaramadı 250 lira verdim bende marka zaten ilgilenmiyor ne yazık ki.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile