17 Nisan 2013 #1746242

Ceptesans.com Ürünün Faturası ve Garanti Belgesi Gönderilmedi!

Barkoriko.com adresinden Galaxy S3 siparişi vermiştim. Ürün (gönderiliş tarihi 05.04.2013) elime geçtiğinde ne faturası ne de garanti belgesi gönderilmemişti. Defalarca aramama rağmen her defasında ilgili departmandaki arkadaşlara konu bildirildi sizi arayacaklar dendi. Ancak hiç geri dönülmedi. Ayrıca benim sipariş verdiğim ürünün özelliklerini ve Çin malı olup olmadığını orada çalışan yetkili kişi olduğu söylenen T** C. isimli arkadaşa sorduğumda kesinlikle ürünün Çin malı olmadığı belirtmişti. Ürün elime ulaştıktan (10.04.2013)sonra program yükletmek istediğimde her defasında hafıza kartı hatası oluştuğunu belirtip program yüklemesinin yapılamadığı belirtiliyordu.

Recep 165 Okunma

Cevaplar

  • Recep22 Nisan 2013

    Firmamızda herhangi bir kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Diyorsunuz ancak 0212.955 00 22 nolu telefonla bağlantı kuruyorum ve açılır açılmaz oparatör barkoriko.com'a hoş geldiniz.Göşüşmeleriniz kayıt altına alınıyor.dedikten sonra sorunu anlattığımda yetkili departmandaki arkadaşa aktarıyorum diyor. Peki nasıl oluyorda kaydı olmayan bir kişiye yetkili departmandaki arkadaşlar kayıtlara bakıp şu tarihte şu ürün size gönderilmiş vs vs diyebiliyorlar. Lütfen daha ciddi cevap verin.

  • Recep19 Nisan 2013

    Kaydım nasıl yok anlayamadım.Her telefon görüşmesinde oparetör yaptığınız görüşmeler kaydediliyor diye anos geçiyor. Zaten faturam veya garanti belgesi gönderilmiş olsa onları size ibraz ederek belgelendire bilirdim .Ne yazık ki sıkıntı orda.

  • Ceptesans.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Merhaba; Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin kontrolü sağlanmıştır. Ancak Barkoriko.com olarak satmış olduğumuz Samsung Galaxy S3 Model telefonun linki aşağıdaki gibidir: http://barkoriko.com/index.php?route=product/product&product_id=96&search=samsung Cihazlarımız orjinal olup çin malı ürün değildir. Ürünlerimiz distribütör garantili olup fiyatı ise 1159 TL 'dir. Yapılan işlem şirketimiz tarafından gerçekleştirilmemiştir. Firmamızda herhangi bir kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön