15 Nisan 2013 #1742181

Ceptesans.com Ücretini Kredi Kartı İle Ödememe Rağmen Ödeme Yapmamı İstediler!

3 Nisan günü galaksi S3 siparişini hem de kredi kartı ile ödeyerek verdim. 9 Nisan günü ptt kargo ile geldi ve benden ödeme yapmam istendi. 2129550022 numaralı telefonu arayarak düzeltme yapmalarını istedim. Bundan sonraki her gün 12 nisana dek arama yaptım. Her defasında beni arayacaklarını söyleyerek zaman geçirdiler. En sonunda bugün paramı iade edin dedim ve yine arayacaklarını söylediler ve beş gündür beni ne arayan var ne de soran.

Semih 225 Okunma

Cevaplar

 • Semih12 Haziran 2013

  En sonunda ödediğim taksitlerden ilkini geri alabildim. TC İşbankasına teşekkür ediyorum. Başta barkoriko, çetin pazarlama, cepteşans, metro elektronik olmak üzere dürüst çalışmayan ve entrikalarla satış yapan,yaptıran, aracılık eden ve bunu hakmış gibi gören zihniyetlerini lanetleyerek kınıyorum...bilgilerinize....

 • Semih05 Mayıs 2013

  cepteşans.net ismi ile 2129550584 numaralı hattan sipariş almaya devam etmekteler. Mayıs ayında 58.33 liralık kesinti ikinci kez olmuştur. Göndereceğiz dedikleri ürün yani ikinci kez hala yollanmamıştır.

 • Semih01 Mayıs 2013

  CEPTEŞANS Barkoriko üzerinden satış yapıyor. Tahsilatı Metro Elektronik A.Ş. İstanbul adına yaptırıyor. Gönderdiği ürünler çin malı. Ancak benim ürünümü bir aydır göndermiyor. Paramı iade etmiyor. Barkoriko oralı olmuyor, Metro elektronik cevap vermiyor ama, CEPTEŞANS halen şu anda bile vatandaşımızı kandırmaya devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza duyurulur

 • Semih25 Nisan 2013

  cepteşans isimli satıcıdan 2129550584 numaralı telefon ile beni arayarak siparişimi geçen hafta göndereceklerini belirttiler. halen gelmedi. ayrıca şikayetimi silmemi ve barkoriko tarafından da sürekli uyarıldıklarını söylediler. barkoriko bunlara numarasını tahsis etmiş, bunlar da ürünü göndererek durumu düzelteceklerini falan filan diyerek beni atlattılar. şimdi ise bu numaraya da cevap vermiyorlar.

 • Ceptesans.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Firmaya gerekli olan yaptırımlar için başvurular yapılmıştır. Tarafımıza yapılan şikayetlerin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

 • Semih15 Nisan 2013

  o zaman sizi taklit eden firmadan bunun hesabını niçin sormuyorsunuz?

 • Ceptesans.com Temsilcisi15 Nisan 2013

  Merhaba; Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin kontrolü sağlanmıştır. Ancak Barkoriko.com olarak satmış olduğumuz Samsung Galaxy S3 Model telefonun linki aşağıdaki gibidir: http://barkoriko.com/index.php?route=product/product&product_id=96&search=samsung Cihazlarımız orjinal olup çin malı ürün değildir. Ürünlerimiz distribütör garantili olup fiyatı ise 1159 TL 'dir. Yapılan işlem şirketimiz tarafından gerçekleştirilmemiştir. Firmamızda herhangi bir kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön