12 Nisan 2013

Ceptesans.com Samsung Galaxy S3 Çin Malı Ve Klonlanmış!

Barkoriko'nun diğeri internet adresi olan ceptesans.com adresinden orijinal diye sattıkları Samsung galaxy S3 model telefon birinci olarak Çin malı çıktı. İkinci olarak telefon klonlanmış üçüncü olarak fatura garanti hiç bir şey yok 03.04.2013'den bu güne kadar biz size döneceğiz diyorlar fakat hala dönmediler. Ürün iadesi almıyorlar elimde ses kayıtları ve sipariş detayları var. Telefonda bildirdikleri ile söyledikleri arasında dağlar kadar fark var. Hala bana dönüş yapmalarını bekliyorum.

Faruk 308 Okunma

Cevaplar

  • Faruk16 Nisan 2013

    birinci olarak cepteşans.com sitesinde 25.03.2013 tarihi ile iletişim numarası 02129120008 idi. Bu numara barkoriko.com adresine aittir. ikinci olarak bahsettiğim numaradan yapmış olduğum görüşmelerin ses kaydı şu anda mevcut buradan yayınlamam mümkün olsa anında yayınlarım. üçüncü olarak ürünü teslim eden kuryenin plakası elimde sizin için bu kadar delil yeterli değilse artık size sövmekten başka yapacak birşeyim yoktur...

  • Ceptesans.com Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba; Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin kontrolü sağlanmıştır. Ancak Barkoriko.com olarak satmış olduğumuz Samsung Galaxy S3 Model telefonun linki aşağıdaki gibidir: http://barkoriko.com/index.php?route=product/product&product_id=96&search=samsung Cihazlarımız orjinal olup çin malı ürün değildir. Ürünlerimiz distribütör garantili olup fiyatı ise 1159 TL 'dir. Yapılan işlem şirketimiz tarafından gerçekleştirilmemiştir. Firmamızda herhangi bir kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön