15 Nisan 2013

Ceptesans.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

Göndermiş olduğunuz ürünler çalışmıyor ve hepsi Çin mali buda yetmez gibi ürünlerin eder fiyatının üstünde para alıyorsunuz kaç gündür aramama rağmen geri dönülmüyor ben ürünlerin iptali ve paramın iadesini istiyorum, aksi takdirde tüketici haklarına baş vuracağım.

Filiz 145 Okunma

Cevaplar

 • Ceptesans.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Merhaba; Bizim sistemimizde sizin adınıza gerçekleştirilen herhangi bir işlem bulunmamaktadır. www.barkoriko.com üzerinden Samsung Galaxy S3 satışı yapılmaktadır. Fakat gönderilen S3 cep telefonu %100 orjinal olup satış fiyatı 1,159 TL'dir. İnternet sitemizden ürün incelemesini yapabilirsiniz, bu konu ile ilgili alışveriş gerçekleştirdiğiniz firmayla irtibata geçerek barkoriko.com adını bu ürünlerle ilişkilendirmemenizi rica ederiz.

 • Filiz 16 Nisan 2013

  11-04-2013 tarhinde orjinal diye sattılan s3 çin malı çıkmıştır bu konuda defalarca aramama rağmen geri dönülmemiş olup özllikle müşteri temsilcilwerin ukalalığı ve terbiyesizliğine maruz kaldım paramın iadesi için nereye gerekirse başvuracağım

 • Filiz 16 Nisan 2013

  kesinlike dolandırıcısınız haram zıkkım olsun param çocuklarızıdan çıksın

 • Ceptesans.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Merhaba; Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin kontrolü sağlanmıştır. Cihazlarımız orjinal olup çin malı ürün değildir. Ürünlerimiz distribütör garantili 'dir. Yapılan işlem şirketimiz tarafından gerçekleştirilmemiştir. Firmamızda herhangi bir kaydınız bulunmamaktadır. Şikayetinizin firmamız ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

 • Filiz 16 Nisan 2013

  cuma günü teslim aldığım cep telefonu çin malı çıktı ürünün iadesi için pazartesi tüm gün boyuca yaptığım aramalardan hiç bir sonuç alamadım tüketici haklarına şikayet te bulundum paramın iadesini istiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön