30 Nisan 2013 #1769991

CepKask Ürün Tamirini Kabul Etmedi!

Gold Bilgisayar(SanalPazar) aracılığı ile almış olduğum telefonumu 25. 02. 13 civarı kırılmıştı. şirketi arayıp ürünü gerekli tüm evrakları ile gönderdim. fakat 3 haftadan fazla süredir ellerinde duran telefonum için bir sürü bahane buldular.


Elle oynama denildi - Gold kaşesi ile düzeltme yapıldığını söyledim/ faturada CepKask etiketi olmadığı söylenildi- resmi elimde olduğundan 2 adet etiketin fatura ve kutuda yer aldığını söyledim.


En sonunda kasko bedeli faturada yok denildi (kasko hediye edildiği için faturaya yansıtılmamıştı) ve telefonu geri gönderdiler şuanda SanalPazar ile irtibat halindeyim 2 ayı geçen fatura yenilenmesi ve tamir için bekliyorum. ekranı çatlak ama dokunmatik çalışıyor.

Halil 263 Okunma

Cevaplar

  • Halil01 Mayıs 2013

    Zaten böyle ezbere bir cevap verilmesi kaçınılmazdı.Sİzden beklenenleri her zamanki gibi yaptınız.Fakat burada 100lerce müşteri boşa haykırmıyor sanırım...Gerekirse hukuki yollara başvuracağım merak etmeyin.Ürün sigorta kapsamında kabul edildi denildi basta (10 gün geçtikten sonra) ve servise yönlendirildi gibi bilgis verildi kesin işlemler için 3 gün sonra arayın denildi(ARAMADINIZ BİLE) zor bela iletişeme geçtiğimiz aşikar zaten neyse ürün kabul edilmedi stickerlar yok denildi elimde resimi var cihazın kutunun ve fatura detaylarının denilince 3 gün sonra tekrar arayın denildi aradım genee zor bela bağlandık bu kezelle düzeltme var denildi (Fatura resmine ve evrakları inceledigimde faturanın şirket tarafından GOLD kaşesi altında düzeltigi görülmekteydi itiraz ettim) sonrada faturaya kasko bedeli yazılmamış gibi 3 gün sonra tekrar aramımız soylediniz sonra arada n gecen bu 3 günler 3 hafta etti ve cihaz tarafıma gonderildi verdigim kargo parası da cabası!Halen gold bilgisayar sizinle iletişimdeymiş ama sonuç ortada 2 aydır kırık telefon durmakta!Peki benim maduriyetim?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön