21 Ağustos 2013

CepKask Personelin Üslubu!

Cep telefonum ekran camının kırılması sonucu CepKask adlı firmaya kendim bizzat giderek telefonumu teslim ettim. Bana 2 hafta sonra telefonumu benden habersiz bilgisiz kargo şirketiyle geldi. Kargo şirketine ödeme yaptım ama telefonum aynı haldeydi şoklandım. CepKask firmasını 30 kez aradım, hattı düşürüp telefonlara cevap vermiyorlardı.


Neyse ulaştık ama keşke ulaşmaz olaydım. Kişilik hakkıma hakaret edip telefonu suratıma kapattılar. Şimdi soruyorum Turkcell hizmetlerine bana nasıl olur da böyle bir firmayı önerirsiniz. Kasko firması anlamı nedir ? Ne işe yarar ? Kişiliğimize hakarete mi?

Mehmet 520 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Eylül 2013

    Bir kasko firmasına telefon ve internet yoluyla ulaşılamaması akıllara durgunluk veriyor. Sattıktan sonra ne halin varsa gör mantığı ile çalışıyorlar. İnternet sitelerinde Cepkask için yazılan şikâyetlerin ardı arkası kesilmiyor. Tüketici haklarını koruması gereken kurum ve kuruluşları bir an önce göreve davet eden Cepkask mağdurları, Şirket numaralarının hepsi bant kaydı ve ınternet sitesine yönlendiriyor . Siteden hasar ihbarı oluşturmak için verileri girdiğimde, gönder tuşuna bastığımda sistem error veriyor. Hiç bir şekilde ulaşamıyorum . saygılarımla Mehmet gülağacı 05375052796

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön