05 Mayıs 2015

CepKask Önce Oyaladılar, Sonra Süre Doldu Dediler

Düşme sonucu hasar gören cep telefonumu gönderdim. Şahıs adına faturalı olan telefon için hiç ilgisi olmayan şirket belgelerine kadar 1'er hafta arayla parti parti evrak istediler. 20 gün geçti ve 5 günlük sürenin dolduğunu söylediler. 5 günlük süreyi 20 gün sonra anladılar sanırım. Ballandıra ballandıra satıp, ödememek için takla bile atarlar. Şikayetvar'a baksaydım hayatta almazdım zaten dünya kadar sorun yaşatmış herkese.

Selim 469 Okunma

Cevaplar

  • Selim05 Mayıs 2015

    Sizi de yalandan çözümlerinizi de istemiyorum. Bir daha asla almayacağım. Buradan da herkese almamasını tavsiye ediyorum. Twitter Facebook ne kadar çevrem varsa hepsine de almamalarını tavsiye ediyorum. Böyle firmaların piyasada var olmaması lazım. Sigorta dediğin zaten sorun yaşandığında çözüm olandır. Kıstırılmış maddelerle parasını alıp vs.. vs bahane uydurmak değildir.

  • CepKask Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön