14 Eylül 2015

CepKask Mahkeme Kararı Olmasına Rağmen Ve Telefonu İade Etmemize Rağmen Telefon Ve Kasko Ücretini Öd

Bir operatörden tarifeye ek olarak aldığım ve alırken de CepKask'tan kasko yaptırdığım telefonumun camı kırıldı. Firmaya gönderim ama çok saçma sapan bir nedenle kasko kapsamı dışında olduğunu yazıp telefonla beraber geri gönderdiler. Gönderdikleri yazıyla birlikte hakem heyetine başvuruda bulundum. Hakem heyetinin nihai kararıyla hem telefon parasını hem de kasko parasını kazandım. CepKask'tan arayıp telefonu, bileşenlerini, ve faturasının orijinalinin gönderilmesi durumunda hakem heyeti tarafından kazandığım ücretini ödenebileceğini söyledir. İstediklerinin hepsini 25.08.2015 tarihinde gönderdim. Telefonla ulaşamıyorum. 2 kezde mail attım. Ama hala ödeme yapılmadı.

Murat 325 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Eylül 2015

    Firmaya gönderdiğim mailller de yukarıdaki gibi baştan savma şekilde cevaplar verilmiş olup ne bilgi akışı oldu ne de ödeme.

  • CepKask Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön