27 Ekim 2016 #6790168

Cepkask Hiçbir İşe Yaramıyor

Samsung S7 Edge cep telefonumu Ankara Gordion Samsung firmasından yaklaşık 6 ay önce aldım. Aldığım zaman ilgili firma oluşabilecek tüm hasarlara karşı bana ısrarcı bir tavsiye ile CepKask firmasından kasko yaptırttı. Ancak firma bunun üretim hatası olduğunu yazıp gönderdi ve işin içinden çıktı. Bunu kanıtlayan hiçbir belge yok, sadece imza bile atmadıkları bir kağıt gönderiyorlar. Dolayısıyla sakın ama sakın yaptırmayın bir de 250 TL'den oluyorsunuz. Üretim hatası deyip işin içinden çıkıyorlar.


Büyük firma (Samsung) öneriyormuş, firmanın müdürü öneriyormuş, her şeye karşı telefonun yenisini veriyorlarmış hepsi yalan. Bari üretim hatası diyorsanız bunu kanıtlayacak resmilikte yazılar sunun insanlara ki haklarını savunabilsinler. Bir de üstüne kargo gönderme ve alma parası ödüyorsunuz.

Ummuhan 1.832 Okunma

Cevaplar

  • Ummuhan09 Kasım 2016

    Ayrıca Cepkaskın Facebook adresine bakın tüm gönderimleri yoruma kapalı, acaba neden?

  • Ummuhan09 Kasım 2016

    Ben tabi ki hakkımı hukuksal boyutta arayacağım ve sonuçları da yazacağım. Ama bu durum aynen olduğu gibidir herkes bilgilenip böyle firmalara pirim vermesin. Kaskoyu satarken her şeye karşı yanınızdalar ya inanmayın yok öyle bir şey

  • Ummuhan09 Kasım 2016

    Yukarıdaki olayın devamını da yazayım ki herkes bilgilensin. Önce üretim hatası yapamıyoruz dediler, ben de bunun üzerine kendilerine iki yetkili servisten alınmış ekran kırılması raporunu gönderdim, bu seferde olay olduktan 5 gün içinde göndermediğimiz için aşırı hasar oluşmuş bu nedenle yapamıyorlarmış böyle yazı gönderdiler. CepKask garanti kapsamındaki bir cihazı garanti kapsamından çıksın diye olsa gerek 5 gün içinde istiyormuş. Hangi teknik servis 3 gün içinde cevap veriyor da ben de 2 gün kargo müsadesi ile size gönderebileceğim acaba. Ayrıca madem öyleydi ilk raporunuz neye göre üretim hatası oldu acaba. Samsung bu olay olduğunda beni kesinlikle önce teknik servise yönlendirin diye uyardı aksi halde garanti kapsamından çıkar dedi, ancak CepKask istediği olsaydı da başka bir sebeple çamura yatardı zaten. Kısaca asla bu firmaya inanmayın hiçbir koşulda görevini yapmıyor üstüne kargo parası ve yorgun bir kafa ile ayrılıyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön