14 Şubat 2014 #2293761

CepKask Beyanım Samimi Bulmamış

Geçen hafta elimden düşerek kırılan telefonumu daha önce ödemesini yaptığım kasko şirketine "CepKask"a sigortam kapsamında hasarımı karşılamaları için gönderdim. Bana telefonumu aynı şekilde kırık vaziyette geri göndermişler. Bununla ilgili hukuki işlemleri başlatmadan evvel, Sikayetvar.com' a da yazmak istedim.


Sigortanın red nedeni : Yükümlülükler 3.7. Madde. CepKask sahibi hizmet almak için samimi, doğru ve güvenilir beyanda bulunmak zorundadır. Her ne sebeple veya şartla olursa olsun gerçeğin hilafında beyanda bulunulduğunda hizmet verilmez ve hizmet akdi kendiliğinden sona erer." yazarak geri yolladılar. Hepsinden acısı beni suçlu ve güvenilmez pozisyonuna soktular.

Yusuf 532 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf17 Şubat 2014

    Saçma sapan bir firma olduğunu düşünüyorum. Hiç bir şekilde benimle ilgilenmediler.Pazartesi saat 13:11 de Mail yazıyorum kendilerine, gelen cevap şu şekilde : "Değerli müşterimiz mesai saatleri dışında maillerinize cevap verilememektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Cepkask A.Ş Müşteri Hizmetleri Sorumlusu" Müşteri savuşturarak yıldırma politikası derler buna. Ama ben yılmayacağım. Desteğin için Teşekkürler sikayetvar.com iyi ki varsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön