11 Kasım 2015

CepKask 70 Günü Bulan Telefon Teslimi!

Yeni almış olduğum Samsung marka Note 5 cihazımın hasarından dolayı 03.09.2015 tarihinde kargoyla teslim edilmek üzere bu firmaya ulaştırmıştım.

Ancak kendileri servise sürekli aciliyet bilgisi vermekten başka bir işlem yapmıyorlar. 30. gün ulaştığım maillerde servise aciliyet bilgisi veriyoruz tarzı mailler atmalarına rağmen bugün 70.günü devirdik sağ olsunlar. Bu kadar işgüzar bir firma daha ömrümde tanımadım ve Allah tan cihazımı Samsung dan aldım ki böyle bir kasko şirketi öneriyorlar onlara da ayrı teşekkürlerimi yolluyorum beni bu tarz kişi ve kurumlarla muhatap ettiklerinden dolayı.

Dinçer 296 Okunma

Cevaplar

  • CepKask Temsilcisi30 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup tarafınıza gönderimi sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür eder, Cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla. CEPKASK A.Ş

  • Dinçer12 Kasım 2015

    Merhaba. Yeni almış olduğum Samsung marka note 5 cihazımın hasarından dolayı 03.09.2015 tarihinde kargoyla teslim edilmek üzere bu firmaya ulaştırmıştım. Ancak kendileri servise sürekli aciliyet bilgisi vermekten başka bir işlem yapmıyorlar. 30. gün ulaştığım maillerde servise aciliyet bilgisi veriyoruz tarzı mailler atmalarına rağmen bugün 70.günü devirdik sağ olsunlar. Bu kadar işgüzar bir firma daha ömrümde tanımadım ve Allah tan cihazımı Samsung dan aldım ki böyle bir kasko şirketi öneriyorlar onlara da ayrı teşekkürlerimi yolluyorum beni bu tarz kişi ve kurumlarla muhatap ettiklerinden dolayı. Siz kasko şirketine dikkat edin özellikle CepKask ise bir kez daha düşünün! Dinçer Candan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön