29 Eylül 2015

CepKask 60 Gündür Telefon Serviste!

Samsung Note 4 telefonumun ekranı kırıldı. 3 Ağustos tarihinde CepKask firmasına cihazı tüm evraklarıyla birlikte gönderdim. 10 günlük inceleme süresi sonunda cihazım servise yönlendirildi. Neredeyse 60 gün oldu fakat cihazımın işlemleri bitirilmedi ve CepKask cihazımın teslimiyle ilgili net bir bilgi vermemektedir. Sürekli aynı cevabı yazmaktalar " kullanıcı hatasından kaynaklı arızalarda tamir süresi verilmemektedir. " Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Daha ne kadar beklemem gerekiyor? Telefonum iadesini talep ediyorum ona da itiraz ediyorlar. Servisle de görüşmeme izin vermiyorlar. Dava açacağım.
Dosya numaram:11474.

Fulya 601 Okunma

Cevaplar

  • Fulya06 Ekim 2015

    Şirket hala cihazımın durumuyla ilgili net bir bilgi vermemiştir. Bu yazıyı okuyup hizmet almayı düşünenler var ise lütfen bu hatayı yapmayın! Cihazını kendiniz yaptırın akıl sağlınızı koruyun.

  • CepKask Temsilcisi01 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön