02 Nisan 2013

CepKask Telefonumu Tamir Etmiyor!

iPhone markalı telefonum üzerinden araba geçmesi sonucu 17.03.2013 tarihinde ağır hasara uğradı. Olay gününün yarını cihazı CepKask'a gönderdim. Ancak eksper cihazı inceleyip üzerinden araba geçmemiş olduğu sonucuna ulaştı. Sonucu kabul etmemem durumunda şikayet emaili göndermemi istediler. Tam 3 cevap gelmeyen email gönderdim.

Elbette yine hiç bir sonuç alamadım. CepKask'tan gelecek en son çareyi genel merkezlerini aramakta buldum. Durumu izah eden bir email daha göndermemi istediler. Gönderdim ve şuan beklemedeyim. Sonuç gelmeme durumunda Tüketici Hakları'na başvuracağım. 2 haftadır telefonsuzum. 2 yıl daha bekleyeceğimi bilsem de hakkımın peşinde olacağım.

Zeynep 222 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 22 Nisan 2013

    Ayrıca madem haksız suçlamalarda bulunuyoruz, neden hiçbirimize geri dönüş yapılmıyor? 17.03.2013 tarihinde gönderdim, cihaz bir ay sonra yapılmamış halde geri gönderildi. cihazla gönderilen bilgilendirmede 5 gün içinde cihaz gönderimediği için tamir edilmedi denmiş. ancak müşteri hizmetlerinden de hasar beyan uyuşmazlığı dendi. şirket birimleri arasında da inanilmaz bir uyumsuzluk var. Mapfre genel sigortaya şikayetimi ilettim 2 haftadır geri dönüş yapacaklar. Artık yetti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön