13 Ekim 2015

CepKask Telefon Kullanmamak İçin Ücret Ödüyorum.

Telefonumu 01.09.2015 tarihinde Aras Kargo ile gönderdim. 02.09.2015 tarihi 09:20 'de K** Ç*** tarafından alındı gözükmektedir. Telefonum hakkında 20 gün geçtikten sonra bilgi talep ettim, verdikleri numarada devamlı telesekreter çıkıyor, sitelerine girip sitede bulunan mail adresinden ulaşmam gerektiği söylendi.

Mail attıktan sonra işlem devam etmektedir dendi, 2 hafta daha bekledim tekrar mail attım işlem devam etmektedir dendi, bir hafta sonra tekrar mail attım ve telefonum test aşamasını geçememiş (sanırım yürümeyi öğretiyorlar) tekrardan tamir ediliyormuş ekranı kırıktı cihazımın. 13.10.2015 tarihinde tekrar bugün mail atınca hala devam ediliyor denildi. Sıkıldım artık.

Ufuk 184 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 31 Ekim 2015

    allah razı olsun telefon geldi 2 ay gibi bür sürede geldi ve kutu geldiğinde baştan sonra cameraya çektim içinde nasıl bir sürpriz ile karşılacağımı bilmiyordum sonuçta ve beklenen durum karşıma çıktı ekran orijinal değil ekranda nereye bassam onun yanında ki basmadığım yer açılıyor ve hoparlörden kablolar birbirine sürter gibi bir cızırtılı ses çıkıyor yanlarda hafif çizikler de olmuş daha 15 20 günlük telefon böyle bir saçma firma sayesinde ne duruma geldi.! tüketici hakları hakem heyetine şikayetimi bildireceğim ve ne gerekiyorsa yapacağım benden sonra şikayet edenlere yorum yapılmasına rağmen benimkilere yapmıyorlar bile helal olsun kapatın kepenkleri çıkın gidin O işyerinden.!

  • Ufuk 22 Ekim 2015

    Telefonum 50 gün oldu henüz yapılmadı ve devamlı oyalayıcı mail ile cevap verilmektedir. Ciddiye alınmıyoruz ve Tüketici Hakları Hakem Heyetine de şikayetimi bildireceğim.

  • Ufuk 20 Ekim 2015

    Benden sonra yapılan şikayetlere yorum yapılırken neden bir açıklama yapılmıyor kime güveneceğimizi şaşırdık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön