15 Aralık 2015

CepKask Sigortaladıkları Poliçenin Arkasında Durmuyorlar!

Cep telefonumu bir işe yarar diye CepKask'ta sigorta yaptırdım. 07/11/2015 tarihinde almış olduğum almış olduğum telefonun ekranı cebimde kırıldı. Bunu almış olduğum firma aracılığıyla o gün evraklarla birlikte firmaya yolladık. Bunlar kargo fişleriyle tescilenebilir.

CepKask denilen firma daha sonra mail atmış eksik evrak telefon farklı bir kişi adına diye hiçbir alakası yok çünkü telefon numarası ile telefon aynı kişi adına kayıtlı. Onlarla irtibat kurmaya çalışıyoruz o da sadece mail yoluyla telefon numaraları yok bir tane var o da özel ücretli hat. En son mail atmışlar bütün yazılan mailleri buradan da yayınlıyabilirim istenirse. Dosyanız hizmet kapsamı dışıdır. Verilen karar geçerlidir.

Ahmet 308 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Aralık 2015

    bu telefonun kırılma şekli nasıl olması gerekiyordu. ya da bir telefon neden kasko sigorta yapılır. ne hükümlülüğü yahu böyle saçma sapan şeylerle cevap vermeyin. demek oluyorki ceptelefonu kırılma anı ya videoya çekilecek ya da kesinlikle bir ceptelefon kasko diye bir şeye bulaşamıyacaksınız. açıkçası bu mudur yani. O kadar dediler bana kesinlikle yaptırma bunlar her türlü kabul etmiyecekler diye, dEMEKKİ eŞŞEKTEN düşenin halinden, eŞŞEKTEN düşen anlar. keşke dinleseydim. bana telefonu yollayında mahkeme ne diyor bir de ona bakacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön